Popularne posty

środa, 8 marca 2017

Dziś święto Pań 


Nie da się w krótkich zdaniach określić roli, jaką spełniacie w naszym życiu i  świat bez Was nie miałby sensu, o czym Pan Bóg wiedział , wyjmując żebro Adamowi, by stworzyć KOBIETĘ. Dlatego z szacunkiem wobec Was , wbrew temu, co twierdzi o kobietach  stary pryk J. Korwin M, każdej Pani  tu goszczącej, ten bukiecik , wraz  z życzeniami przeżywania tylko piękna, wręczam

10 komentarzy:

 1. Już mój nos w tym bukiecie bzu, już wciągam jedyny na świecie zapach ... wiosną zapachniało; dziękuję za piękne życzenia, a starym prykiem wcale się nie przejmuję:-) pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Marysiu, wracam na blogowe strony po długiej przerwie. Odwiedze niebawem Pogórze. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Też uwielbiam ten zapach, delikatny i ulotny i jeszcze zapach fiołków. Kiedyś używałam staromodnych perfum o nazwie "Soir de Paris". Można było je kupić w niegdysiejszym "PEWEXIE". Od lat ich nie widziałam.
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mogę sie w tym zapachu zatracić>To jeden z zapachów mojej młodości, pierwszej miłości. Pod bzem , mając tez bukiet narcyzów na stoliku, przygotowywałem sie do egzaminów maturalnych

   Usuń
 4. PIĘKNY , SUBTELNY , DELIKATNY ... Tomku z całego serca dziękujemy z Mamcią za pamięć ... za bez za ten najpiękniejszy zapach , zapach przyjażni i żtczliwości.
  Sprawiłeś nam prawdziwą przyjemność :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Witaj Tomku.
  Zapach bzów i złotego deszczu, to zapach mego dzieciństwa.
  Pszczoły wymagają troski i milosci. Wiem coś na ten temat.
  Pozdrawiam serdecznie.
  Michał

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję Tomaszu za życzenia. Cieszę się, że Cię znów odnalazłam, miałam bowiem problemy z otworzeniem ostatniego wpisu. Udało mi się przez drugiego bloga, polityki nie lubię, więc tam nie komentuję, trzymam się z daleka od różnych " okropieństw"- tak już mam:-)Ale na tym blogu chętnie gościć będę. Bzy w wazonie spowodowały, że znów zatęskniłam za malowaniem kwiatów. Dziękuję Ci za odwiedziny, miłe komentarze na moim blogu i serdecznie pozdrawiam:-)

  OdpowiedzUsuń
 7. I to słuszna postawa Basiu, choć polityka dopadnie Ciebie nawet wtedy, gdy tego nie chcesz

  OdpowiedzUsuń
 8. Odpowiedzi
  1. opornie, ale idzie.Po niedzieli na Przedspiewie uruchamiam pszczelarski temat

   Usuń